ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Zpět do obchodu

Registrace

Spolupracujeme

Spolupracujeme 

 

Virtual Property Virtual Property

Tato směnárna nabízí levný kurz a rychlé odeslání Kryptoměn na Vaši HW peněženku. Nákup provedete snadno, rychle a chytře.

 

NIASEED

Firma jenž se zabývá výrobou pro Bezpečné uložení recovery seed. Při kliknutí na výše uvedený odkaz získáte 10% slevu.

 

BUNKEROID

Slovenský výrobce pro uložení recovery seed. Tento výrobce zaručuje Vysokou anonymitu na bázi Blockchain. Přijímá platby pouze v BTC. Při objednávce zadáte 60 slov přičemž vy zamícháte své seedy mezi tyto slova. Výrobce Vám všechny tyto slova vygravíruje a odešle. Při otevření si vyberete pouze své seedy a ty aplikujete do jejich produktu. 

Při kliknutí na výše uvedený odkaz získáte 5% slevu.

Holky v Kryptu 

Iniciativa Holky v kryptu dává holkám i klukům odvahu hrát si s technologiemi, vzdělávat se a držet krok s dobou. Vznikl pod rukama Soni Parke a dnes už se na něm podílí celých 7 krypto-nadšenkyň. 

Cílem #holkyvkryptu je prakticky převádět přes první lávku do světa financí a technologií a přinášet tak různé úhly pohledu na to, co určuje naši budoucnost.

Věříme ve společnost, která se vzájemně motivuje a posouvá dopředu.

 

Krypto Mince

Výroba a prodej kovových mincí s Logem různých kryptoměn.

 

Skleničky s Logem

Prodej skleniček s vygravírovaným logem.

 

Dušan Matuška

Dušan je podnikatel, lektor a konzultant v oblasti Bitcoinu. Je jedním z předních školitelů v oblasti kryptoměn na Slovensku.

Vášeň pro technologie a matematiku, kterou 3 roky doučoval ho přiviedla až k Bitcoinu. Dnes pomáhá lidem porozumět této technologii a umožňuje jim ochránit jejich majetek před inflací a rozhodnutím bank nebo politiků.

Věnuje se objasňovaní základů pokročilejších, filozofických nebo sociálních aspektů Bitcoinu lidem, kteří hledají vyšší míru zabezpečení, finančního soukromí nebo individuální svobody.

Pro Dušana je vzdělávaní lidí vášňí a posláním. Jeho jedinečný přístup umožní téměř každému porozumět složitým konceptům této revoluční technologie. Pomáhá šetřit velké množství času a peněz svým klientům.

Žije na Slovensku a miluje jachting a latino tance.

KryptoVláďa-Vladimír Pinker Alias KryptoVláďa, přednáší převážně o Ethereum komunitě a různých formách finančního sektoru v rámci DeFi. 
 
Cryptoproducts.cz-Na tomto eshopu naleznete mnoho věcí s tématikou Kryptoměn, od kravaty po knihy. Za nás tento e-shop rozhodně doporučujeme. 
 
 
Zaujaloma.sk-Martin Gregor, youtuber a fintech poradce vytváří videa o novinkách v Kryptosvětě. Tomuto tématu se věnuje od roku 2018 a pomáhá nováčkům pochopit základní principy.   

 

 

 

Zpět do obchodu
NajduZboží.cz